You are currently viewing עולם קלפי הטארוט

עולם קלפי הטארוט

בהשתתפות מרצים מרוסיה, איטליה וישראל
היסטוריה – פילוסופיה – פסיכולוגיה – סמלים – נפש – תודעה

חמישי,  שישי 16 – 17 נובמבר 2017
מרכז נווה שכטר, רחוב שלוש 42 נווה צדק, תל אביב

לזכרו של דר’ יואב בן דב

הכנס מוקדש לזכרו של
דר’ יואב בן דב
שנפרד מאיתנו ב 07.12.2016
במקום תהיה פינת זיכרון וכן תצוגת קלפי טארוט נדירים מאוספו הפרטי של יואב
(באדיבות המשפחה)

תרגום שפות הכנס

הרצאות וסדנאות הכנס ינוהלו בשפות:

  • עברית
  • רוסית
  • איטלקית

עם תרגום סימולטני לעברית ורוסית.
אוזניות יחולקו למשתתפים ללא תשלום.
מלבד סדנאות דמנהור, שיועברו באנגלית ללא תרגום

 תוכנית הכנס

יום חמישי הרצאות

9:00 – 10:00  התכנסות והרשמה (כיבוד קל)

לנה אוריאן שמש
מנחת סדנאות מודעות והתפתחות רוחנית מאמנת לחיים, מלווה תהליכי עומק, מנחה בפסטיבלי “מוזה”.  מגלמת חיבור עם מקור האור הפנימי דרך הצליל.

תעניק לנו צלילים מופלאים של תופי לשוניות (Tongue drums),  המכוונים לרטט הנקי של הצ’קרות ומאפשרים לשמוע  ולחוות את הרמונית האהבה הפנימית.

10:00 – 10:20 פתיחה וברכות

אנסיטה כרמליצקי
מהוצאת AVALON רוסיה
אילן לוי
מהוצאת פראג, ישראל
מריו פיניאטלו
(Mario Pignatiello) לו סקארבאו, איטליה (Lo Scarabeo)

11:00 – 10:20  ההיסטוריה של קלפי הטארוט

זאב בן-אריה
 מישראל הוא מרצה, חוקר דתות, ומחבר שערך עשרות מסעות רוחניים ברחבי העולם.

ההיסטוריה של הופעת קלפי הטארות והחיבור למצרים העתיקה, מדע הקבלה והרנסנס, איטליה, צרפת ואנגליה, הטארות כאנציקלופדיה של ידע ותיאור בתמונות של מסע התפתחות אישי.
ההרצאה בעברית

11:00 – 11:40 לדבר עם הנשמה, טארוט ווייט

לריסה דווידובה
 מגיסטר  בטארוט ובטארו-טרפיה,מתקשרת. בעלת 20 שנות ניסיון בתרגול ובהעברת קורסים של קלפי טארוט, ישראל, משמעות הסמלים המופיעים בקלפי הטארוט של ווייט. מייסדת ומנחה את ” בית הספר לטארוט ע”ש לריסה דוידוב ” .

בהרצאתה שיחת נפש – כיצד הטארוט משוחחים איתנו דרך סמלים וארכיטיפים. שימוש בטארוט “ווייט” כהדגמה
ההרצאה ברוסית

11:40 –  12:30 גורל, מזל, מקריות וקארמה

פרופסור ג’ובאני פלוזיני
Giovanni Pelosini
מאוניברסיטת בולוניה, סופר, פרופסור לביולוגיה, חוקר ומורה של קלפי טארוט .מרצה אקלקטי בתחומים שונים, לרבות טארוט, אסטרולוגיה, אלכימיה, יוגה, רוחניות, דיסציפלינות הוליסטית, פדגוגיה, תיאטרון וקולנוע, מלמד דיסציפלינות מדעיות במכללות. שיטת חקירה שלו מושפעת באופן חיובי של החינוך המדעי, אוהב לעבוד עם אינטואיציה, יצירתיות, ושילוב בין תרבויות מסורתיות מערב ומזרח.

פרופסור ג’ובני פלוסיני כתב מספר ספרים על הטארוט, ספרו האחרון “האינציקלופדיה של הטארוט” שיצא לאור השנה באיטליה ואף תורגם לרוסית.

ספרים נוספים: מדריך טיולים לאיטליה “Tarot Travel Guide of Italy ביחד עם אוצר מוזיאון הטארוט בבולוניה, “tarot mirror of infinity”, “taro of a mystical spiral”, I Tarocchi.Appropriati, The Renaissance Origins of Tarot  ספרו הידוע ביותר תורגם לשפות רבות.

פרופ’ פלוסיני יגיע לארץ לכנס הטארוט הרביעי ויהיה אחד המרצים בכנס שיתקיים ביום חמישי 16 לנובמבר, כמו כן  יעביר סדנה ביום שישי 17 לנובמבר

האם הגורל נקבע מראש, האם נוכל לשנותו? בעולם הטארוט אין  “מקריות” ו/או “גורל” שלא ניתן לשינוי. ההבנה של מה היא באמת הקארמה עושה את הבחירות שלנו חופשיות ומודעות על מנת לשנות את חיינו לטובה.
ההרצאה באיטלקית

12:30 – 13:15הפסקה

13:15 – 13:30  – “יעוץ בטיחותי” אחריות הטארולוג כלפי הלקוח.
מאשה מושקוב – בעלת ידע מגי אותו קיבלה מדורות קודמים, בעלת נסיון רב ביעוץ בקלפי טארוט (מישראל, הרצאה ברוסית).

13:30 – 14:15 טארוט – חיזוי  או שינוי העתיד?

נטליה דיז’ור
Nataliya Dejur
מישראל, האם הטארוט אומרים לנו משהו על העתיד או קובעים אותו, על פי הטארוט של קראולי.

מאסטר טארוט מזה 25 שנה, מומחית לקלפי תות של קראולי, מפתחת משחק “עץ החיים” המבוסס על קלפי הטארוט, וסדנת ” עץ המשאלות”.

מעבירה סדנאות הליכה על אש, וזכוכית שבורה, וכן מסעות למקומות רוחניים.

ההרצאה ברוסית

14:15 – 15:00 למה טארוט? על קראולי והשפעתו

מיה רבינוביץ׳
אם לשלושה, סופרת, מורה רוחנית בין לאומית, מפעילה, יוצרת ערכת “קלפי סודות”, בעלת דיפלומות מיפן, מלמדת לקרוא בקלפי קראולי, ועוד. מיה חייתה מעל עשור בפונה ומשם יצאה למסעות גוף ונפש במקומות שונים בעולם. הייתה תלמידתה של פרם מנגלה ז”ל, אחת המורות לזן וקלפי קראולי הגדולות ביותר. משם העמיקה את השיטה וחקרה במחוזות שונים את התודעה.

ביחד עם אלכס רבינוביץ, הטארוט כמראה הגיונית
ההרצאה בעברית

15:45 – 15:00 טארו מנארה – מין ועסקים

אלזה
חאפאטניוקובסקיה
Khapatnyukovskaya
Elsa
גרנד טארו מסטר, חברת המועדון הטארוט הרוסי, מזכירת האיגוד המלכותי טארוט פרנסז, מטפלת ומורה ויוצרת של למעלה מ15 קורסים בטארוט ובאורקל, עם יותר מ 20 שנות ניסיון. אחת ממחברי הספר ׳טארוט הזהב של קלימט: הריקוד של חלומות מוגבלים׳ ומחברת של מאמרים רבים על פרקטיקות נבואיות.

הסדנא מוקדשת למוזרויות של טארוט של מילו מנארה, המוכרים בעולם כסט ארוטי. בהרצאה נבחן את האפשרויות האוניברסליות של הטארוט ואת אפשרויות היישום בתחזיות עסקיות וחקירת העולם החומרי שהוא חלק בתי נפרד ממהות האדם. בתוכנית הסדנא אלזה ממחישה את קלפי הטארוט ופריסתם והשימוש בהם למשל ברכישת נדל”ן.
ההרצאה ברוסית

16:30 – 15:45  קלפי טארוט והמסע בעץ החיים 

חוה רעות
פיכותרפיסטית, מורה לקלפי טארוט. עוסקת בתמיכה בתהליכי מודעות והתפתחות, באמצעות יעוץ ביוגרפי, שחזור גלגולים, קואוצ’ינג רוחני, תקשור, דמיון מודרך, קלפי טארוט, קלפים השלכתיים, תטא הילינג, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה מערבית, פרחי באך, רייקי, חיות טוטם, מעגל צבעים אינדיאני, ועוד.
ההרצאה בעברית

16:30 –  הצגת מנחי סדנאות הערב

יום חמישי סדנאות

17:00 – 19:00 סוד האותיות בעברית

פולינה סאגארדה
מאסטר רייקי ומאסטר קונדליני רייקי, מאסטר טארוט של קראולי.

בסנאת סוד האותיות בעברית, נלמד איך לכתוב ולהגשים חלומות בעזרת קלפי טארוט, וכיצד לנתח שמות על פי הקבלה וקלפי טארוט.
הסדנה בעברית בגלריה

17:00 – 19:00 מסר מהתודעה

מיה רבינוביץ
סופרת, מורה רוחנית בין לאומית, מפעילה, יוצרת ערכת “קלפי סודות”, בעלת דיפלומות מיפן, מלמדת לקרוא בקלפי קראולי, ועוד. מיה חייתה מעל עשור בפונה ומשם יצאה למסעות גוף ונפש במקומות שונים בעולם. הייתה תלמידתה של פרם מנגלה ז”ל, אחת המורות לזן וקלפי קראולי הגדולות ביותר. משם העמיקה את השיטה וחקרה במחוזות שונים את התודעה.

מסר מהתודעה ומפגש קרוב עם עצמך על ידי קלפי הטארוט של קראולי. התנסות אישית בקבוצה.
הסדנה בעברית באולם עליון 1

17:00 – 19:00 קסם מעשי בקלפי הטארוט

אנסיטה כרמליטסקי
מאמנת אזוטרית, מתקשרת וטארוט מאסטר , בוגרת בית הספר לפילוסופיה ואזוטריקה “Ales” במוסקבה. מנחה סדנאות בתחומים רבים: תקשור, קלפי טארוט, מאמנת ומדריכה מוסמכת לקורס “גברים ממארס, נשים מנגה”. מנהלת הוצאת AVALON לקלפי טארוט, בעלת קפה טארוט בחיפה, ומנהלת מרכז מוזא בהרצליה. אנסיטה כרמלובסקי היא היוזמת והמארגנת של כנס הטארוט הבינלאומי בישראל.

הסדנא תיתן לכם כלים להשפיע על נסיבות חייכם, תוך חיבור לאנרגיות וכוחות פנימיים, קסם – הינו שימוש באנרגיה מיוחדת (כולל ביואנרגיה) אליהם כוחות הטבע מגיבים קסם יכול להישען על כלים שונים ומגוונים, ואחד מהם הוא קלפי הטארוט מומלץ לכאלה שיש להם כבר היכרות עם קלפי הטארוט
הסדנה ברוסית באולם עליון 1

17:00- 19:00 משחק חיזוי וטרנספורמציה “עץ החיים”

נטליה דיזור

משחק שולחן במתכונת קווסט המבוסס על עץ החיים עם 10 הספירות ו 22  הדרכים (צנורות). בעזרת קלפי טארוט ושדה המשחק המשתתף מקבל תשובות לשאלותיו במגוון נושאים מהעבר וההווה. ועל ידי כך משפיע על תרחישי התפתחות הסיטואציה ותיקונה בעתיד.

קלפי טארוט ככלי לאיבחון, תיקון וטרנספורמציה. הקורא בקלפים כחוזה עתידות או/ו מיעץ על מנת לגרום לתיקון העבר, תראפיה ומתן פתרונות. שיטות שונות למידול העתיד.

הסדנה ברוסית ועברית
הסדנה מוגבלת ל8 משתתפים בלבד.

 19:00 – 19:30  לנה אוריאן שמש

תעניק לנו צלילים מופלאים של תופי לשוניות (Tongue drums),  המכוונים לרטט הנקי של הצ’קרות ומאפשרים לשמוע  ולחוות את הרמונית האהבה הפנימית.

לנה אוריאן שמש – מנחת סדנאות מודעות והתפתחות רוחנית מאמנת לחיים, מלווה תהליכי עומק, מנחה בפסטיבלי “מוזה”.  מגלמת חיבור עם מקור האור הפנימי דרך הצליל.

19:30 – 20:00 התכנסות סיום

הגרלה של סט קלפים במתנה

יום שישי סדנאות

9:00 – 14:00 (כולל הפסקות) טארוט-מראה של אין סוף

ג’ובאני פלוזיני
פרופסור לביולוגיה אוניברסיטת בולוניה

טארוט, המראות של האינסופיות האמנות של מתן פרשנות לדמויות הטארוט כמראות על מנת להכיר את עצמנו. הדמויות הסמליות עוזרות להבהיר את הנפש, כדי להכיר את המניעים העמוקים ביותר של מחשבה או התנהגות, על מנת להכיר את המציאות סביבנו ואת עצמנו, כדי להיות יותר מודעים, אחראים ומאושרים. בתוכנית: המטרה המקורית של משחק הטארוט, שפת הסמלים, איך לשחק עם החפיסה של הארקנה הגדולה, תרגול מעשי, יסודות הטארולוגיה ההומניסטית

הסדנה באיטלקית באולם עליון
תרגום סימולטני לעברית

9:00 – 14:00 טארוט מנארה – שותפויות, עסקים וזוגיות

אלזה
חאפאטניוקובסקיה

Khapatnyukovskaya
Elsa
גרנד טארו מסטר, חברת המועדון הטארוט הרוסי, מזכירת האיגוד המלכותי טארוט פרנסז, מטפלת ומורה ויוצרת של למעלה מ15 קורסים בטארוט ובאורקל, עם יותר מ 20 שנות ניסיון. אחת ממחברי הספר ׳טארוט הזהב של קלימט: הריקוד של חלומות מוגבלים׳ ומחברת של מאמרים רבים על פרקטיקות נבואיות.

הסדנה מוקדשת למוזרויות של טארוט של מילו מנארה, המוכרים בעולם כסט ארוטי. בהרצאה נבחן את האפשרויות האוניברסליות של הטארוט ואת אפשרויות היישום בתחזיות עסקיות וחקירת העולם החומרי שהוא חלק בתי נפרד ממהות האדם. בתוכנית הסדנה אלזה ממחישה את קלפי הטארוט ופריסתם והשימוש בהם למשל ברכישת נדל”ן.
הסדנה ברוסית בגלריה

על נווה שכטר

הכנס מתקיים בבניין היפיפה של מרכז נווה שכטר ברחוב שלוש 42 פינת רחוב אילת 57 תל אביב

נווה שכטר הוא מרכז יהודי רוחני יוצר בתל אביב-יפו. המקום מהווה מרחב פורה לתרבות יהודית ישראלית ומפגיש בין האדם לבין מקורות היהדות במגוון נקודות חיבור תוך הדגשת ערכי השיויון, הסובלנות והפתיחות.

חניה: ניתן לחנות בחניון אליפלט הסמוך.