You are currently viewing מצמח לתרופה

מצמח לתרופה

המסע שעוברים הפסיכדליים מחומרים משני תודעה לתרופות מבטיחות. הכנס הפסיכדלי ה 4 והפעם על מחקרים ותהליכים להפיכת הצמחים לחומרים מרפאים.

 יום חמישי 24 ליוני משעה 10:00 עד 15:00
אולם מרתה בית ציוני אמריקה
דניאל פריש 3, תל אביב

 

מחיר כרטיס לכנס ₪218
כרטיסים למקדימים ב 180 ש”ח 

כרטיס זוגי 320 ש”ח

בתוכנית:

9:30  פתיחת דלתות התכנסות ורישום

10.00-10:20 דברי פתיחה נועם רואה

10.20-11:00 דר’ אילן וולקוב: פסיכדלים – משבשי תודעה או מרחיבי תודעה?
בשיחה הקצרה שלנו נגע מעט במאפיינים הביולוגים והפסיכולוגים של החומרים, והקו הדק שמפריד בין היתרונות לחסרונות שביישום טיפולי של חומרים אלו. למי טיפול זה עשוי להתאים? את מי הוא יסכן? מה הם הדגלים האדומים? וכיצד יראה העתיד?

11:00-11:45 דר’ יואב דומני קטמין – הגשר בין שינוי תודעה לריפוי מדעי -ממסדי.
טיפולים חדשנים למצבי קיצון

11:45-12:15 הפסקה

12.15-12:45 נעם רואה סקירה כלכלית
מונופול פסיכדלי המרוץ אחרי הכסף הגדול בתעשיית התרופות הפסיכדליות.
עובר בהגנה אגרסיבית על זכויות קניין רוחני ורישום פטנטים, סקירה של ענקיות הפסיכדלית המתהוות בוול סטריט ו״ גזל הקרקעות״ של זכויות קניין בתחומי הטיפול הפסיכדליים ומעבר להם

13.30 –12:45 דניאל דוגון

עולם המחקר וטיפול פסיכותרפוייטי בשילוב חומרים מרחיבי תודעה –

בהרצאה נשוחח סביב אופני השימוש בפסיכדליים במסגרת פסיכותרפיה.

אשתף מניסיוני ותובנותיי על ההזנה וההדהוד בין אופני הנוכחות והחיוניות של ה-‘מטפל’ וה-‘מטופל’ במחקר של פסיכותרפיה בסיוע MDMA לקליניקה היומיומית ובהמשך לחזון שילובם בטיפול מחוץ למחקר (לקראת סיומו הקרוב).

13:30-14:15 שרון מויאל – אנתאוגנים ללא דמעות על עבודת צללים וכאוס מג’יק

תפתחות רוחנית ופסיכדלים הם לא תמיד נעימים. למעשה, לעתים קרובות זו החוויה הכי מטלטלת, סוערת וביקורתית שאנחנו יכולים לעבור בחיים. השיח ידון בנושא עבודת צללים וגבולות מחשבה בריאים בזמן שימוש אנתאוגני, אופי הרוחות של צמחים שאמניים ואיך בעצם משלבים את כל הכאוס מג’יק בתוך מולקולה “שאמנית” המוכרת למערב בשם ל.ס.ד 25.

14:15 – 14:30 נעם רואה סיכום ודברי תודה

על המרצים:

דניאל דגון

דניאל דוגון –  M.Sw עובד סוציאלי  קליני  בהתמחות בטיפול באמצעות אמנויות –  מטפל, מדריך ומנחה. משלב גישה דינמית, מודעות והתייחסות לגוף ופסיכותרפיה באוריינטציה טאואיסטית ובודהיסטית ;  חבר בצוות ההוראה בתכנית פסיכותרפיה של נוכחות ושל חיוניות (פסיכותרפיה אינטגרטיבית מזרח-מערב) ; מטפל (L.Ac) ומורה בכיר לשיאצו, רפואה ופילוסופיה סינית מזה כשלושים שנה ;  חוקר קליני ב-MAPS, במחקר של טיפול פסיכותרפוייטי ב- PTSD בסיוע- MDMA, בבית החולים הפסיכיאטרי באר יעקב – נס ציונה מזה כעשר שנים. יו”ר וועדת ההכרה בהכשרות, איגוד ישראלי רב תחומי לפסיכותרפיה.  

שרון מויאל

את המסע שלי עם התרופות הצמחיות התחלתי במסלול מעבדתי, עבדתי במעבדות קאנביס ופטריות מרפא בארץ, לקחתי חלק בניהול קופי-שופ בספרד כשנה, בחזור לארץ היה לי את העונג לקחת חלק במחקר אנתאוגני בחברת פארמה-סיד שחקר פסיכדלים למטרות ריפוי תאים סרטניים.

כיום, אני מנהלת עסק לגידול צמחי חזון ומרפא שנרקחים בתורם לתוך משחות תעופה אנתאוגניות.

דר' יואב דומני

פסיכיאטר ופסיכותרפיסט. רופא של נפשות שמטפל באנשים. מטפל בדיכאון כולל דיכאון עמיד, הפרעה דו קוטבית- מאניה/דפרסיה, חרדה, הפרעות אישיות, סכיזופרניה ומצבים פסיכוטיים, הפרעות פוסט טראומטיות PTSD, הפרעות אובססיביות קומפולסיביות OCD. 

דר' אילן וולקוב

פסיכיאטר מומחה, מטפל במבוגרים, בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב, מוסמך לטיפול בהתמכרויות ותחלואה כפולה מטעם משרד הבריאות ואוניברסיטת תל אביב.

ד”ר וולקוב מטפל במצבי חרדה, דיכאון, מצבי טראומה ופוסט טראומה, OCD, פגיעות מיניות, זהות מינית, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה, התמכרויות ותחלואה כפולה.

נועם–רואה

נועם רואה

מייסד ועורך אתר הקלידוסקופ, ביטאון החברה הפסיכדלית
ממנהלי קבוצת הנטוורק פסיכדליה בישראל. מחבר ״להעיר את האל שבפנים: מדריך לפטריות קסם״ (הוצאה עצמית). לשעבר כתב כלכלי בדה מרקר, מורה למוזיקה, מדריך שיקום אסירים

כתיבת תגובה