You are currently viewing כנס תודעה חדשה

כנס תודעה חדשה

 15 – 16 לאפריל 2016 בית ציוני אמריקה תל אביב

לראשונה בישראל כנס ’תודעה חדשה’ סוף שבוע יחודי שמאגד
ספרים קלפים הרצאות סדנאות וסרטים העוסקים בתחום הרוחני
הזדמנות נדירה להיחשף למידע חדש, לחוות מרצים ומורים בעלי ידע נרחב ועשיר
לפגוש אנשים בעלי עניין משותף, להעמיק ולהתמיר ולהפתח לתודעה חדשה

יום שישי 15.4.2016

11:00 – 14:00 ריקודים מקודשים

UriRimonHilaRimon

בהנחיית הילה ואורי רימון והפסנתרנית מיכל ישפה
סדנת מבוא שתגלה לכם את העולם החבוי בתוך הפרקטיקה ולהכניס אתכם פנימה אל עולמה המופלא. משך הסדנא שלוש שעות.
 הסדנא מוגבלת ל 44 משתתפים

11:00 – 12:00 לדבר דרך הסוס

YardenMendelsonOrliBarak

‘לדבר דרך הסוס’ –  הכוח המרפא של סוסי הפרא, אנרגיה פראית והתבוננות עצמית.

הסוסים כבעל חיים מלווה אותנו, בני האדם, למעלה מ-5000 שנה. היכולת המרפאות של הסוסים היו מאז ומעולם חלק מהקשר בין הסוס לאדם. ‘לדבר דרך הסוסים’ היא היכולת להתבונן על סוגיות בחיים דרך השימוש בתמונות של הסוסים.
בסדנה נלמד כלי לעבודה עצמית, לרפלקציה אישית ולשיקוף המקום בו אני נמצא/ת דרך התבוננות בסוסים. נלמד כיצד הקלפים וצורת ההסתכלות שלנו עליהם יכולים לסייע לנו ללמוד על עצמנו, על מקומנו, על האנרגיות השורות בנו ועל כיווני ההתפתחות הזמינים לנו. בנוסף נלמד כיצד ניתן להשתמש בקלפים ככלי טיפולי וכיצד ניתן להשתמש בטכניקות שנלמדו בתהליכי טיפולים באחרים. 
כניסה חופשית

11:00 – 12:00 על חירות ושלטון עצמי

מבוא לפילוסופיה של מהטמה גנדהי בהנחיית נועם שרון 
גנדהי, המנהיג ההודי מעורר ההשראה, פיתח תפיסת עולם רוחנית מגובשת, המבוססת על שילוב בין התרבות ההודית הקדומה לעקרונות מערביים מודרניים. את עקרי משנתו ניסח בספרו הראשון שלטון עצמי, שהוא גם ספר ההגות היחיד שחיבר. לכבוד תרגומו של הספר לעברית, נקיים שיחה על הפילוסופיה הגנדיהנית כמפתח לחירות אישית. עם נועם שרון – מתרגם הספר והמוציא לאור, ועם שמעון לב – עורכו המדעי של הספר.

12:00 – 13:00 מחוברים בלב

CochavaShniderSharonAdam

מנחות שרון אדם וכוכבה שנידר
נחווה התנסות מעצימה עם ערכת קלפי האימון להקשבה ודיבור מהלב, שפותחה על ידי מחוברים בלב (הקלפים תורגמו לשבע שפות ונמכרים בארץ ובעולם) כדרך קלה, פשוטה וזמינה שתאפשר לך ליצור חיבור מהלב עם כל אדם. 

14:00 – 16:00 סדנה לשינוי אמונות דפוסים והרגלים בתת מודע

IlanaGoldShtine

בהנחיית אילנה גולדשטיין 
המפתח לשינוי אמיתי בחיינו נמצא באמונות ובדפוסי חשיבה והתנהגות שאנו מחזיקים בתת המודע. בסדנה נבין כיצד תת המודע פועל, נסקור דרכים ואופנים לעבוד איתו, נתנסה ביצירת קשר וקבלת תשובות מתת המודע ונדגים בעזרת שיטת סיי-קיי כיצד אפשר לתכנת אמונות מעצימות שיאפשרו לנו לחיות את החיים שאנחנו רוצים.

15:00 – 17:00 הקרנת הסרט האנה – בודהיזם המסע שלא סופר

Hannah

הסרט “האנה” מספר את סיפורה של האנה נידהל. שהפכה במהלך חייה מילדת פרחים דנית בשנות ה-60 לאחד מעמודי התווך של הבודהיזם. האנה ובעלה אולה נידאל היו התלמידים המערביים הראשונים של הקרמאפה ה-16 בנפאל. כך החלה הרפתקה בעלת משמעות היסטורית להעברת הבודהיזם מהמזרח למערב. הסרט צולם בהודו, נפאל ואירופה, בעולם רצוף מערבולות אשר משתנה ללא הרף. דרך נפילת הקומוניזם במזרח אירופה ורוסיה, ועד לחטיפת הזוג על ידי לוחמי גרילה בדרום אמריקה.סרט עטור פרסים עם כתוביות בעברית

15:00 – 17:00 עבודה עם קלפים – ייעוץ, טיפול ופסיכומאגיה

ZeevBenArye

בהנחיית דר‘ יואב בן דב
החיבור בין המיסטיקה לפיזיקה – סדנא חוויתית בהנחיית יואב בן דב  דר‘ לפילוסופיה ומרצה באוניברסיטה המיעץ וקורא בקלפי הטארוט הקלאסיים. 

16:00 – 19:00 סדנת קלפי ארבע ההסכמות

RikiChenYehonatan

בהנחיית  ריקי–חן יהונתן
הסדנה מבוססת על ספרו של דון מיגל רואיס “ארבע ההסכמות”. תרגול והבנת חוקי היקום בשילוב טכניקות תקשורת. המשתתפים יקבלו קריסטל אישי וקלף מסר מנדלה קריסטלית אישי.

16:00 – 19:00 דרך האמן – חיבור ישיר ליצירתיות 

בהנחיית מיכל גזית
מזה שמונה עשרה שנים מדריכת סדנאות “דרך האמן” שלוש שעות של שכרון חושים, חיבור לעוצמה היצירתית שלכם. 

יום שבת 16.4.2016

11:00 – 14:00 הפירמידות של בוסניה

DrSamOsmangitz

מרצה דר‘ סם אוסמנסיץ מבוסניה
הרצאה מרתקת על הפירמידות של בוסניה סם אוסמנגיץ דר‘ לאנתרפולוגיה וארכיאולוג גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית –פירמידת ענק בת 30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה, המחוברת למערכת מנהרות סודית שנחשפה לאחרונה. 

11:00 – 13:00 סדנת שמניזם –  צמחים משני תודעה וקלפי קראולי

MiaRabinovitz

בהנחיית מיה רבינוביץ 
הרצאה על האלמנטים התורמים בהרחבת מודעות בקוסמוס ולחיזוק העין השלישית, חידוד את התודעה ונגיעה בסודות העולם שמעבר באמצעות קלפי קראולי היוקרתיים, ההתנסות הנה אישית וחוויתית בקבוצה.

13:00 עד 15:00 בודהיזם אהבה וזוגיות – דרך היהלום

Danas

מרצה דאנאס קזלאוסקס מליטא
הרצאה, שאלות ותשובות ומדיטציית דרך יהלום. דאנאס הינו מתרגל בודהיסטי ותיק ומילנה ליטווניה, מתרגל ומנחה בודהיזם דרך היהלום ומדיטצית Tibetan Karma Kagyu קרוב ל 20 שנה. תלמידו של לאמה אולה נידהל ( Lama Ole Nydhal) מדנמרק מאז שנת 1997, בשנת 19999 הקים ביחד עם עוד חברים מרכז ללימודי דרך היהלום בוילנה, מאז שנת 2007 דאנאס נוסע במדינות השכנות ומלמד מרצה ומתרגל על בודהיזם עם תרגום לעברית

12:00 – 13:00 סדנא מסע ל”ארץ יצורי הנפש”

efrat maayan

בהנחיית אפרת מעיין
פסיכולוגית קלינית, מטפלת בעזרת בעלי חיים ופסיכותרפיסטית ינים ונגיאנית. מפתחת את שפת “יצורי הנפש”, מנחת קבוצות וסדנאות המשלבות קלפים טיפוליים, דמיון מודרך, בעלי חיים, טבע ויצירה, מרצה ומדריכה מטפלים. קלפי ארץ יצורי הנפש – כוחות הקסם והשדונים שבלב – כלי טיפולי שפותח במשך שנים של עבודה עם ילדים, מתבגרים ובוגרים ע”י אפרת מעיין, וצוירו ע”י שלום קוולר – מעצב מוצר, אומן ומאייר, מרצה בבצלאל.  ההרצאה תעניק הזדמנות להכיר שפה ייחודית זו, להתנסות ביצירת דיאלוג פנימי עם השדונים שבתוכי, וללמוד אפשרויות שונות לשימוש בקלפי “ארץ יצורי הנפש” המבוססים עליה.

16:00 – 18:00  הקרנת הסרט חלומות על דמנהור

ZeevBenArye1

מרצה זאב בן אריה
דמנהור, קהילה רוחנית לרגלי האלפים האיטלקים שבנתה מקדשים תת קרקעיים. לקהילה אורח חיים מיוחד המדגיש אמנות, אלכימיה ומאגיה כדרך חיים. בנוסף למקדשים, תמצאו בדמנהור: יער מקודש, סדנאות אמנות, מעגלי אבנים, ואפשרות להכיר צורת חיים אלטרנטיבית. הסרט מתורגם לעברית. 
כל הכרטיסים נמכרו

17:00 – 19:00 חגיגת ספר “כאור בשולי הענן”

NaamaOshri

בהשתתפות דר’ נעמה אושרי מחברת הספר, דר’ רות קלדרון מייסדת ‘אלול’ ו’עלמא’, ח”כ לשעבר, חוקרת בכירה במכון הרטמן, ד”ר צילה זן-בר צור, חוקרת פולקלור, מספרת סיפורים ומנחה טקסי חניכה נשיים ובהנחיית דליק ווליניץ’. שיחה על טבע הלב ועל לב הטבע: לקשר בין החכמה הבודהיסטית, הפואטיקה העברית, הטבע הארץ ישראלי ונפש האדם.

16:00 –19:00 סדנת קולאז’ הנשמה

MichalShhamShaviv

בהנחיית מיכל שהם שביב
תהליך המקנה כלי לחיבור אל הנשמה. שעתיים של עצירה והתמקדות במשאבים רוחניים טבעיים שלנו כמו דמיון, יצירתיות, אינטואיציה וחכמה פנימית במרחב מותאם ובתהליך מהנה, מובנה ומפתיע.